تبلیغات
مــــــهـر نـــــژاد - مطالب بهمن 1392
 
مــــــهـر نـــــژاد
*السَّلامُ عَلَی ربیع الأنام و نضرة الأیام*
درباره وبلاگ


*باورم نیست ز بد عهدی ایام هنوز
قصه غصه که در دولـت یـار آخر شد*

آنگاه که عالم از ستم سیر شود/
دانای جوان ز بی کسی پیر شود
از کعبه برون شود لوای توحید/
آوای نگار من جهانگیر شود

مدیر وبلاگ : سجاد 68:
نویسندگان

عکس ورود امام خمینی به ایران رو حتما دیدین... این عکس اصلی ست که متاسفانه نزدیک به سی سال است که دشمنان امام و انقلاب با وارونه سازی و سوء استفاده از آن مدعی هستند که چند نفر از افرادی که امام را در سال 57 همراهی میکردند و نقش به سزایی در پیروزی انقلاب داشتند، پس از انقلاب و تنها به دلیل انتقاداتی توسط برخی جریان های انقلابی و متصل به حضرت امام حذف گردیدند!

و تعجب برانگیزتر از کار دشمنان اینکه، در این سی سال این عکس توسط رسانه ها و شبکه های صدا و سیما نیز سانسور شده و کامل نشان داده نمی شود! که این کار باعث تکرار ادعایی بنام سانسور در جمهوری اسلامی توسط رسانه های ضد انقلاب گشته است 

عکس ورود امام به میهن

نفر سمت راست گوشه، ابوالحسن بنی صدر است. او که با 11 میلیون رای نخستین رئیس جمهور ایران شد... درست بالای سر امام خمینی، مردی روحانی را می بینید با عمامه سفید، وی آیت الله لاهوتی است که پس از مدتی از زندانی شدن درگذشت

نفر ایستاده میان آیت الله مطهری و آیت الله لاهوتی، صادق قطب زاده است. که سال 1361، به اتهام برندازی علیه نظام و چندین جرم دیگر، زندانی و اعدام شد. 

در این مدت نزدیک به سی سال، تقریبا اکثر رسانه های داخلی تصویر این سه نفر را ب  وسیله ابزاری به نام فتوشاپ سانسور کرده اند! ب طوری که شما در هیچ یک از پوسترها و بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر نیز نمی توانید اثری از این سه نفر پیدا کنید!  [این را با یک جستجوی ساده می توانید دریابید]

در اینجا نقد من بیشتر از اینکه به دشمنان باشد به جبهه خودیست، دشمن که تکلیفش اظهر من الشمس است، لکن پردازش اینکه رسانه های خودی چرا اینکار را می کنند، بسی برایم دشوار است.

این که این افراد در پیروزی انقلاب لااقل در ظاهر نقش داشته اند شکی نیست ولی در ادامه مسیر چرا و به چه دلیل از انقلاب فاصله گرفتند جای نقد و گفتگو دارد. اما بنظرم فاصله گرفتن این افراد از انقلاب ب هیچ وجه دلیلی بر سانسور کردنشان نیست.

این که بخواهیم این تصویر را سانسور کنیم تا همراهی این اشخاص با حضرت امام، خدای نکرده به ذهن مخاطب اینگونه القاء نکند که این ها بودند که انقلاب کردند، بنظرم اصلا کار درستی نیست! چون هیچ یک از مردم هم این را باور ندارند که تنها این ها انقلاب را پیروز کردند.

در مثال مناقشه نیست، حتی در زمان حیات پیامبر گرامی اسلام، خلیفه اول هم در گسترش و پیروزی اسلام نقش داشت لااقل در ظاهر و حتی تلاشی را نیز در جهت مسلمان کردن افراد نمود و موفق هم شد ولی بعدا...

بنابراین بنظرم ب جای سانسور باید واقعیت ها را نوشت و آنچه حقیقت دارد را بازگو کرد، هیچ گاه نمی توان فراموش کرد سخن منصفانه ای را که رهبر فعلی انقلاب به دفاع از عملکرد بنی صدر در قضیه هویزه ابراز نمود و صراحتا در جلسه اثبات عدم کفایت سیاسی ابوالحسن بنی‌صدر گفت: « دیروز شنیده شد که عده‌ای می‌گفتند، این کار کار آقای بنی‌صدر است، نه. درباره‌ی آقای بنی‌صدر ما آن‌قدر اشکال و ایراد وارد و منطقی داریم که محتاج این نیستیم که با این مسأله که هیچ راه اثباتی ندارد، ایشان را متهم کنیم. این را من گناه بنی‌صدر نمی‌دانم. یعنی طبق تشخیص من، تا آن‌جا که من اطلاع دارم، گناه بنی‌صدر نیست. بنی‌صدر اگر گناهی داشته باشد [که حتما دارد] در جاهای دیگر است.»

با این کار یعنی عدم سانسور هم در جهت روشنگری گامی برداشته می شود، هم ب مخاطب احترام گذاشته و هم خوراکی برای دشمنان تولید نمی گردد.

ساندیس خور


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
رهبر انقلاب: یكى از چیزهایى كه جلوی پیشرفت علمی را میگیرد، سیاسى شدن دانشگاه‌ها است. نگذارید دانشگاه جولانگاه حركتهاى سیاسى بشود. نسل جوان موتور حركت تحوّلات اجتماعى و سیاسى است؛ این غیر از این است كه ما دانشگاه را محلّ جَوَلان گرایشهاى سیاسى‌اى كه بعضى‌شان مخالف با اصل یا جهت‌گیرى‌هاى نظامند بكنیم.
 ۹۲/۹/۱۹
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


پاسخ دندان شکن به گستاخی آل سعود


فرمانده استشهادیون: احمدی نژاد پوزه استکبار و وهابیت و شیاطین را به خاک مالید
فرمانده استشهادیون تصریح کرد: احمدی نژاد مردی است که پوزه استکبار و وهابیت
 و شیاطین را چنان به خاک مالید که به این زودی زخم آنان التیام نخواهد یافت.

فرمانده استشهادیون در جمع روحانیون گفت : از خصوصیات شیاطین این است که وقتی فرصتی بدست بیاورند و در کنار هم بنشینند علیه مومنین خاص و مقربان درگاه الهی بدگویی میکنند ، چون شیطان آن مومن را نمیتواند بآسانی در دام خود گرفتار کند.

محمدرضا جعفری افزود: مصداق آن همین اظهارات یکی از آل سعود در مورد مرد خدا و عارف بالله و مقرب درگاه احدیت جناب اقای دکتر احمدی نژاد است . آل سعود همانهایی هستند که امام ره در مورد آنها فرمودند : لکه ننگی بر دامان آل سعود است که با آب زمزم هم شسته نمی‌شود .
فرمانده استشهادیون تصریح کرد: احمدی نژاد مردی است که پوزه استکبار و وهابیت و شیاطین را چنان به خاک مالید که به این زودی زخم آنان التیام نخواهد یافت اما بالاخره بقول حضرت امام ره در تاریخ اسلام می بایست آن شمشیر کفر و نفاقی که در لباس دروغین احرام ، یزیدیان و جیره خواران بنی امیه علیهم لعنه الله برای نابودی و قتل بهترین فرزندان راستین پیامبر اسلام یعنی حضرت ابی عبدالله الحسین ع و یاوران باوفای او پنهان شده بود ، مجددا از لباس همان میراث خواران بنی سفیان به درآید.

    دولت بهار


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
[http://www.aparat.com/v/OvVpt]


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

 این فیلم‌ها را ۱۲ مردادماه چند ساعت بعد از پایان رسمی دوران ریاست‌جمهوری دکتر احمدی‌نژاد با موبایلم تهیه کردم. متن این سخنرانی را همان زمان در نکات‌پرس منتشر کردیم؛ البته دولت بهار نیز متن آن را کاملا منتشر کرد اما  شنیدن جملات از زبان خود دکتر، حال و هوای دیگری دارد مخصوصا برای آنهایی که آنشب نتوانستند مقابل منزل وی در میدان ۷۲ نارمک حضور داشته باشند.

کیفیت فیلم به خاطر نبودن پروژکتور و نور کافی، چندان مناسب نیست و از این بابت عذرخواهی می کنم. این را بگذارید به پای امکانات محدود احمدی‌نژادی‌ها؛ همچنین به خاطر ازدحام جمعیت مقابل منزل، گاهی دوربین به کلی منحرف می‌شود. این را هم به پای انحرافی بودن سخنران و حاضران و فیلمبردار بگذارید!

فیلم شماره یک، لحظاتی قبل از آغاز سخنرانی دکتر احمدی‌نژاد را شامل می‌شود. و مابقی فیلم‌ها نیز به ترتیب شماره، مربوط به سخنرانی دکتر است. انتهای مراسم و شعارهای حاضران را نیز نتوانستم فیلمبرداری کنم چون شارژ موبایلم تمام شد. بسیاری از افراد، تا یک ساعت و نیم بعد از پایان سخنان دکتر، مقابل منزل او حضور داشتند.

***

محمود احمدی نژاد شنبه شب، دوازدهم مردادماه ۱۳۹۲ مقابل منزل خود در میدان ۷۲ نارمک، پذیرای صدها نفری بود که گروه گروه حضور می یافتند و دور او حلقه می زدند. او بیش از سه ساعت ایستاده بود و به ابراز احساسات مردم پاسخ می داد. کودکان خود را به او می رساندند تا دست نوازشی بر سرشان بکشد. بزرگترها هم جلو می رفتند و احمدی نژاد را می بوسیدند، او را در آغوش می کشیند و با حرف های برآمده از اشتیاقشان و با چشم های خیس خود، رییس جمهور پیشین را تا مرز بغض پیش می بردند. بسیاری با او عکس یادگاری گرفتند. آقایی بود که با گوشی همراه خود و در میان فشار و ازدحام جمعیت با دست لرزان، عکسی از احمدی نژاد گرفت اما لرزش دوربین و نور کم، باعث شده بود چیزی در عکس پیدا نباشد. به او گفتم “عکست خراب شد جلوتر برو تا بهتر عکس بگیری.” گفت: “همین برای من کافی است. حداقل خود من که می دانم این عکس احمدی نژاد است!”
بیش از بیست-سی نفر، با گوشی همراه شان شماره بستگان خود را می گرفتند، گوشی تلفن همراه را دست رییس جمهور پیشین می دادند و احمدی نژاد با لحن صمیمی با مخاطبی که آن طرف خط بود صحبت می کرد.
البته برای مردمی که آنجا جمع شده بودند، هنوز احمدی نژاد رییس جمهور بود؛ هنوز پاکت نامه به دستش می داند، و می گفتند هیچ رییس جمهوری مثل تو در طول تاریخ ایران ساعت ها مقابل منزلش نایستاده و نمی ایستد تا اینگونه مردم، دور او حلقه بزنند. “عشقه… عشقه… عشقه/ احمدی نژاد رو عشقه” این شعاری بود که بلندتر و بیشتر از شعارهای دیگر در کوچه می پیچید و رییس جمهور پیشین از مردم می خواست که مراعات همسایه ها را بکنند. همان لحظه خانمی گفت: “آقای دکتر! همسایه هایتان هم اینجا هستند، من همسایه ی شما هستم و به خاطر حضور مردم در این محله به عشق شما، به خودم افتخار می کنم.”

جمعیت مقابل منزل احمدی نژاد دوربین به دست، اشک ریزان و البته خوشحال، از او خواستند دقایقی برایشان صحبت کند. و او از امام گفت، و از بهار و…

احمدی نژاد در خلال سخنان خود به یکی از افراد مقابل خود اشاره کرد که دقایقی قبل اظهار داشته بود که مشکل جسمانی دارد. احمدی نژاد از او پرسید: “آیا می خواهی برایت صندلی بیاورم؟ خسته نشوی؟”

**

گلچینی از جملات دکتر احمدی‌نژاد:

*وقتی ـ یک فرد ـ با امام نیست، چه فرقی می کند که دور کعبه بچرخد یا در عیاشخانه باشد؟ تفاوتی نمی کند. اصلا وجود ندارد. چیزی نیست. اصلا کعبه برای چیست؟ کعبه برای این است که انسان به حقیقت خودش برسد، تا به خدا برسد. کعبه برای این است که انسان به امام برسد. اصلا کعبه بدون امام یعنی چه؟ خب! چندتا سنگ است که روی هم گذاشته اند.

*طرف ششصد بار به مکه رفته اما یک میلیمتر از نظر معنوی رشد نکرده است. معلوم است که اشتباهی رفته است.

*خیلی ها فکر می کنند شیطان دنبال این است که در خیابان ها بگردد تا روسری یک خانمی عقب برود یا لباس یک پسری… بله! ممکن است اینجا یک “شیطان بچه ای” باشد اما اصلا کار اصلی شیطان این نیست.

*مشکلات زیاد است، یکی خانه می خواهد یکی کار می خواهد، یکی پولش را برده اند، یک قرض دارد، یکی در حقش نامردی شده است، فقر و تبعیض و فاصله طبقاتی هست. در دنیا چه قدر فقر هست؟ سه میلیارد گرسنه داریم. یک میلیارد و دویست میلیون گرسنه مطلق داریم، یعنی در ۲۴ ساعت یک وعده غذایی که شکمشان را سیر کنند پیدا نمی کنند. یک میلیارد و دویست میلیون نفر! این امار سازمان ملل است. سه میلیارد فقیر داریم. یعنی حداقل های زندگی را هم ندارند. من رفته ام و اینها را دیده ام حتی در نیویورک.

فیلم سخنرانی دکتر احمدی نژاد چندساعت پس از ریاست جمهوری/ ۱

فیلم سخنرانی دکتر احمدی نژاد چندساعت پس از ریاست جمهوری/ ۲

فیلم سخنرانی دکتر احمدی نژاد چندساعت پس از ریاست جمهوری/ ۳

فیلم سخنرانی دکتر احمدی نژاد چندساعت پس از ریاست جمهوری/ ۴

فیلم سخنرانی دکتر احمدی نژاد چندساعت پس از ریاست جمهوری/ ۵

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
-------- --------- ------- ---------- --------- --------- ------------------ ------------------------------------ <

”وبـگاه

********************************* آیت الله خامنه ای، شهریور 1391، خطاب به رئیس جمهوری و هیئت دولت: در این سالهائى كه دولت نهم و دولت دهم بر سر كار بودند تا امروز، گفتمان انقلاب و ارزشهاى‌‌انقلاب و چیزهائى كه امام به آن توصیه میكردند و ما آنها را از انقلاب آموختیم، خوشبختانه برجسته شده. یك دوره‌‌اى بر ما گذشت كه اسم انقلاب و انقلابیگرى و اینها به انزوا افتاده بود. امروز خوشبختانه اینجور نیست، درست بعكس است. خب، هر بیننده‌‌اى احساس میكند و مى‌‌بیند كه تلاش دشمنان در مقابله‌‌ى با جمهورى اسلامى در این سالهاى اخیر، در همین شش هفت سال گذشته و بخصوص در این دو سه سال اخیر، بیشتر شده. به نظر من یكى از علل این دشمنى‌‌ها، همین پیشرفتهاى شماست. عامل دوم این دشمنى‌‌ها، زنده شدن شعارهاى انقلاب است. هرچه شما شعارهاى انقلاب را پررنگ‌‌تر كنید، آنها چهره‌‌شان عبوس‌‌تر و خصمانه‌‌تر میشود؛ این چیزِ طبیعى است. ********************************* شیمون پرز، مهر 1389: باید وضعیتی به وجود بیاوریم که در آن، بودن با احمدی نژاد به یک ننگ تبدیل شود. ************** اسفندیار رحیم مشایی: دعوای اصلی، دعوا بین آنهایی است که انقلاب اسلامی را محدود به جغرافیای ایران و در سال ۱۳۵۸ تمام شده می دانند با آنها که قائل به این گفته امام خمینی اند که «تا در هر جای جهان شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم» و انقلاب اسلامی را هم امری مستمر، تا انقلاب مهدی(عج) می دانند. --------------